Aktuality

Nový myslivecký prapor MS Čírka Chocomyšl

Jiří Kasina | Diskuzní fórum
Nový myslivecký prapor MS Čírka Chocomyšl
V kostele Zvěstování Panny Marie v Kolovči byl 10. července svěcen nový procesní prapor Chocomyšlského mysliveckého sdružení Čírka.
ZDE si můžete prohlédnout a poslechnout významnou událost Mysliveckého spolku Čírka Chocomyšl.

V té souvislosti mne napadlo, že před více než dvaceti lety jsem se spolupodílel na vytvoření směrnice ČMMJ pro používání znaku, symbolů a dalších atributů včetně praporů a zástav v rámci naší myslivecké organizace.

A tak si myslím, že by stálo za úvahu více rozšířit povědomí o mysliveckých praporech, podpořit myslivecké spolky, aby si prapory pořizovaly a hlavně při nejen slavnostních příležitostech používali. A to také v souvislosti s blížícím se stoletým výročím v roce 2023. 

Jaký je váš názor, názor myslivců "zdola"? Byl by zájem, kdybychom jako redakce podpořili nejen morálně, ale i organizačně a snad i finančně pořizování si mysliveckých praporů? napište prosím váš názor na věc.
A v té souvislosti mne napadla i otázka, zda byste vy, kteří už nějaký prapor máte, nejen popsali zkušenosti, ale hlavně zda byste byli ochotni svojí účastí pod vaším praporem přijít do slavnostního průvodu příští rok poslední červnovou sobotu na Národní myslivecké slavnosti na loveckém zámku Ohrada.

Děkuji předem za názory, tipy a informace

Jiří Kasina
šéfredaktor časopisu Myslivost


Diskuzní fórum

 
Nové vlákno
Příspěvky mohou přidávat pouze předplatitelé a členové ČMMJ.
Pro přidání příspěvku se musíte zaregistrovat nebo přihlásit.
 
   
 
 Security code (opište prosím čísla z obrázku)

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

Zpracování dat...