ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Aktuality

Nový členský průkaz ČMMJ neboli Karta ČMMJ

ČMMJ | Diskuzní fórum
Nový členský průkaz ČMMJ neboli Karta ČMMJ

Karta ČMMJ je nový členský průkaz, který nahrazuje původní tištěný členský průkaz. 
Karta ČMMJ slouží k prokázání aktivního členství držitele v ČMMJ. 

 1. Co je to Karta ČMMJ?
 
Karta ČMMJ je nový členský průkaz, který nahrazuje původní tištěný členský průkaz.
Karta ČMMJ slouží k prokázání aktivního členství držitele v ČMMJ.
Prokázání aktivního členství probíhá na rozdíl od původního tištěného členského průkazu prostřednictvím skenování QR kódu, který se nachází na zadní straně karty.

Tiskove_PDF_finalni_Stranka_1.jpg


Tiskove_PDF_finalni_Stranka_2.jpg

2. Jaké výhody nabízí Karta ČMMJ?

Prokázání aktivního členství probíhá na rozdíl od původního tištěného členského průkazu prostřednictvím skenování QR kódu, který se nachází na zadní straně karty. Jedná se o moderní technologii, která proces ověřování členství značně zrychluje a zjednodušuje.

Karta ČMMJ má klasické rozměry 86×54 mm. To znamená, že se jednoduše vejde například do peněženky či přímo do kapsy.

Karta ČMMJ je vyrobena z polykarbonátu, což značně zvyšuje odolnost a trvanlivost průkazu.
 

3. Jak Kartu ČMMJ získám?
 
Jste-li stávajícím aktivním členem ČMMJ (máte zaplacený členský příspěvek na rok 2022), bude vám vaše Karta ČMMJ vydána osobně v sídle OMS/Klubu, u kterého jste registrováni. K vyzvednutí karty budete vyzvání příslušným OMS/Klubem. Výdej karty bude probíhat proti podpisu.
Stanete-li se členem později, bude vám Karta ČMMJ zaslána na vaši adresu uvedenou v členské kartě členské evidence SW Diana.
 

4. Musí se Karta ČMMJ aktivovat?

Karta ČMMJ se neaktivuje.
Karta ČMMJ bude automaticky vyrobena všem stávajícím i nově registrovaným aktivním členům ČMMJ, tj. všem členům, kteří provedli platbu členského příspěvku.
Prokázání aktivního členství probíhá na rozdíl od původního tištěného členského průkazu prostřednictvím skenování QR kódu, který se nachází na zadní straně karty.
 

5. Kdy Kartu ČMMJ využiji?
 
Karta ČMMJ slouží k prokázání aktivního členství držitele v ČMMJ. Je tedy nutné ji mít s sebou vždy v situacích, kdy se členství ověřuje – např. na společných lovech.
 

6. Jak proběhne ověření členství či kvalifikací člena?
 
Organizátor akce (společného lovu, kynologické akce, zkoušek, obchodní partner apod.) svým telefonem (libovolnou k tomu určenou aplikací) oskenuje (vyfotí) QR kód z karty.
V QR kódu je zakódován odkaz na webovou stránku napojenou na systémy členské evidence ČMMJ. Tato stránka v telefonu organizátora zobrazí stav členství, pojištění a kvalifikace člena ČMMJ.
 

7. Jak mám postupovat při ztrátě Karty ČMMJ, resp. žádost o novou kartu
 
Dojde-li ke ztrátě Karty ČMMJ, je člen ČMMJ oprávněn zažádat o kartu novou prostřednictvím aplikace Evidence členů ČMMJ (https://swdiana.cmmj.cz/).
Tlačítko „Žádost o novou kartu“ bude umístěno v nové záložce „Karta“. Po rozkliknutí této žádosti bude uživatel vyzván v Žádosti o vystavení duplikátu karty ke kontrole a případnému doplnění svých kontaktních údajů, a to z důvodů bezproblémového vyřízení žádosti i následného doručení karty. Po zaplacení manipulačního poplatku 500 Kč za vystavení duplikátu karty bude žadateli zaslána nová karta na adresu uvedenou v členské evidenci.
Zároveň bude členům dočasně ponechána možnost tisku průkazky člena, která nově ověřovací QR kód také obsahuje. Tato průkazka bude dostupná k tisku na záložce „Příspěvky“.
Pro veškeré dotazy bude zřízena speciální telefonní linka a emailová adresa.
 

8. Jak mám postupovat při nálezu Karty ČMMJ?
 
Pokud naleznete členský průkaz zašlete ho prosím na adresu: Českomoravská myslivecká jednota z.s., Lešanská 1176/ 2a, 141 00 Praha 4.
 

9. Jakou funkci má dočasný členský průkaz?
 
V aplikaci Evidence členů ČMMJ (https://swdiana.cmmj.cz/) na záložce „Příspěvky“ bude uživatelům dočasně ponechána možnost tisku původní průkazky člena, která nově ověřovací QR kód také obsahuje.
Zdůrazňujeme, že tato možnost bude pouze dočasná.
Dočasná průkazka bude sloužit členu k prokázání členství do vytištění a distribuci Karty ČMMJ.


 

Diskuzní fórum

 
Nové vlákno
Příspěvky mohou přidávat pouze předplatitelé a členové ČMMJ.
Pro přidání příspěvku se musíte zaregistrovat nebo přihlásit.
 
   
 
 Security code (opište prosím čísla z obrázku)

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

Zpracování dat...