Aktuality

Aktualizované informace SVS pro prohlížitele zvěřiny

| Diskuzní fórum
Aktualizované informace SVS pro prohlížitele zvěřiny
Státní veterinární správa oznamuje, že na proškolené osoby, kterým letos skončila nebo skončí platnost osvědčení pro prohlížení ulovené volně žijící zvěře, se stále vztahuje tolerování, které jsme oznamovali v březnu 2020 na adrese https://www.svscr.cz/aktualni-informace-svs-pro-prohlizitele-zveriny/.

Školení proškolených osob byla sice v září a říjnu obnovena, ale proběhlo jich jen pár a znovu musela být přerušena. Navíc se školení díky karanténě nemohli zúčastnit všichni přihlášení. Ti, co školení absolvovali, ještě většinou nemusí mít nové průkazy, protože změnou technických podmínek pro jejich vydávání se termín prodloužil až na 2 měsíce.

Proškolené osoby, kterým skončila platnost osvědčení pro prohlížení zvěře a rovněž i ty, které absolvovaly nové školení, ale doposud neobdržely nový průkaz, zmizely ze seznamu proškolených osob zveřejňovaném na webu SVS. Tyto proškolené osoby ale zůstaly v registru subjektů Informačního systému SVS (i když ve stavu ukončeném) a při úředních kontrolách lze tedy ověřit, zda daná osoba školení absolvovala, a kdy vypršela platnost jejího osvědčení.

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

Zpracování dat...