ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Aktuality

Nový web STROBL.CZ

| Diskuzní fórum
Nový web STROBL.CZ
Web pro lovce, sportovní střelce a přebíječe STROBL.CZ spustil nové stránky.


Z nejzásadnějších změn:
  • * možnost filtrování zboží
  • * zákaznický účet s historií objednávek a faktur
  • * košíček, který se nikdy sám nevymaže
  • * optimalizace stránek i pro mobilní telefony a tablety

Pojďme se na to podívat zblízka.

Strobl-Web.jpg

Filtrování zboží

Například v oblíbeném sortimentu komponent pro přebíjení střeliva, je možné v rámci dalších podkategorií filtrovat střely podle diametru (průměru střely).
Dále je možné parametry vyhledávat například monolitické bezolovnaté střely. To se hodí zejména pro přebíjení loveckého střeliva.
Filtrovat na základě diametru střely můžeme i v kategorii kleště na odlévání střel.
Používání filtrů je věc, která nám na minulých stránkách chyběla opravdu citelně. Zejména s přihlédnutím k množství zboží v jednotlivých kategoriích je tato nová funkcionalita v podstatě nutnost.
Zajímavé je to i v případě sortimentu čištění zbraní.
Tam je možné v rámci podkategorií vyhledávat na základě závitů.
Což se opravdu hodí jak pro samotné vytěrákové tyče a kartáčky pro čištění zbraní, tak pro redukce mezi jednotlivými typy závitů vytěrákových tyčí a kartáčků pro čištění zbraní.
 
Zákaznický účet

Nové stránky s sebou konečně přinesly i standardní zákaznický účet tak, jak jej známe z ostatních moderních elektronických obchodů.
To znamená, že jako přihlášený zákazník vidíte nejen historii svých objednávek, ale také veškeré faktury. Což je skutečně velmi užitečné.
A samozřejmě, váš nákupní košíček se udrží v systému napořád, při příštím přihlášení jej uvidíte tak, jak jste jej zanechali.
 
Optimalizace stránek pro mobilní telefony a tablety

Zobrazení obchodu STROBL.CZ se automaticky mění podle toho, jak velká je obrazovka zařízení. A to zcela bez ohledu na to, zda se jedná o počítač, mobil nebo tablet.
 
Závěrem

Web samozřejmě obsahuje to, co obsahoval dříve. To znamená mimo jiné například přehlednou nabídku kufrů a pouzder na zbraně a hradel na měření rychlosti střel.
A samozřejmě to hlavní, to znamená veškeré potřeby pro přebíjení střeliva (Přebíjecí lisy, matrice, pračky na nábojnice…) od známých značek, jako je LEE Precision, Dillon, RCBS, Lyman, Frankford Arsenal, Nosler, Sierra, Starline a mnoho dalších.
 
Můžeme konstatovat, že spuštění nového webu pro střelce a přebíječe byl jednoznačně dobrý nápad. Teď ho jenom dotáhnout do zdárného konce, protože práce zbývá ještě dost.

komerční prezentace

Diskuzní fórum

 
Nové vlákno
Příspěvky mohou přidávat pouze předplatitelé a členové ČMMJ.
Pro přidání příspěvku se musíte zaregistrovat nebo přihlásit.
 
   
 
 Security code (opište prosím čísla z obrázku)

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

Zpracování dat...