ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Aktuality

Mistrovství s překvapivým mládím

| Diskuzní fórum
Mistrovství s překvapivým mládím
Mistrovství republiky ve vábení jiných druhů zvěře
 
Již tradičně v rámci programů výstavy Natura Viva připravil na sobotní odpoledne 27.5. Klub vábičů ve spolupráci s redakcí časopisu Myslivost Mistrovství republiky ve vábení jiných druhů zvěře.

IMGP6528.jpg

Celkem se prezentovalo 11 vábičů, přičemž se mezi soutěžícími objevil na poslední chvíli úžasně talentovaný osmiletý Štěpán Hubert Mikyta. Jen pro zajímavost – maminka mi poslala mail s dotazem, kdy bude nějaké setkání vábičů, že by se její syn přijel rád podívat, v pátek pozdě večer. Obratem jsem avizoval mistrovství hned druhý den a k mému úžasu nejenže maminka v sobotu ráno vyrazila, ale až při telefonátu z auta mi prozradila, že se jedná o osmiletého klučinu. A jakmile přijeli na výstaviště a malý Štěpán předvedl své umění, jednoznačně musel jít do soutěže! A že je to talent potvrdil hned při své první soutěži sedmým místem!

IMGP6527.jpg

Soutěžící předvedli postupně pět ukázek – srna, zajíc, kachna, sika nebo daněk, černá.
Jak vidno z připojené tabulky, zvítězil Jaroslav Bláha (127 b) a kromě poháru získal dalekohled Nikon a další ceny, druhý byl Filip Mičulek (115 b) a třetí se umístil Josef Novotný (113 b).

IMGP6524.jpg

Vysledkova-tabulka.jpg

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

Zpracování dat...