ePrivacy and GPDR Cookie Consent by TermsFeed Generator
Aktuality

Mějte celý rok pod dohledem lesy, pastviny i chaty. Jak efektivně využít fotopasti?

| Diskuzní fórum
Mějte celý rok pod dohledem lesy, pastviny i chaty. Jak efektivně využít fotopasti?
Nechcete přijít o vzácnou příležitost, jak srny vodí srnčata, o záběry z krmelců nebo chcete mít pod dohledem své pozemky plné naštípaného dřeva? S tím vám může hravě pomoci fotopast, která je ve střehu ve dne i v noci. Pro myslivce je to nedocenitelná pomůcka, pro majitele chat to může být skvělý pomocník, jak vyzrát nad nezvanými hosty.

1200x600_v1-web.jpg

Věděli jste, že fotopast využijete za jakéhokoliv ročního období?


Rovnou zůstaneme u zimy. I dnes mohou padat teploty pod bod mrazu, narazit můžeme i na stromky obalené námrazou a vyhnout se nám nemusí ani nadílka sněhu.Tím mohou stále trpět zvířecí obyvatelé lesů, pastvin a luk.
 

Jak z pohodlí domova zjistit, zda zvěř nestrádá?

S dohledem nad krmelci může pomoci dobře umístěná fotopast, která bude samočinně pořizovat snímky nebo krátké videozáběry okolního dění. Díky ní ihned poznáte, v jakém stavu krmelce jsou a zda není potřeba zásoby doplnit.

Naopak pozdní jaro a začátek léta a s tím i období sečí může být kritické pro srnčata. Srnče bývá po nakladení schované v husté vegetaci, kde čeká na svou matku.
Nenechte se ochudit o okamžiky, jak nejen srny vyvádí své mladé a zachyťte tyto vzácné momenty téměř v přímém přenosu.
 

Chtěli byste mít detaily z honitby, o kterých se vám ani nesnilo, na dosah ruky?
 
Poodhalí vám vzácné a nečekané návštěvníky nebo přítomnost srnce, na kterého ještě nikdo nenarazil.
 
Nastupující podzim je dobou, kdy začíná intenzivní péče o zvěř. Období přípravy na studený podzim a zimu není ale pouze u zvířat. Fotopast může zachytit i lidskou škodnou a odhalit zloděje dřeva, které jste si uskladnili na odlehlých místech luk či lesů. Pomoc vám skvěle může i se zazimováním chat a chalup.
 
To vše budete moc u modernějších fotopastí sledovat téměř v přímém přenosu, a to díky předplacené SIM kartě.
 
59874ae2-0821-4556-85cd-219b32783d2c-41.jpg

Díky novému ročnímu datovému připojení od O2 už dokonce nebudete muset řešit ani otravné dobití kreditu do svého zařízení. Ať už budete potřebovat datové připojení do fotopasti nebo kamery, s daty na rok od O2 budete mít datové připojení neustále k dispozici po celý rok.


Stačí si pořídit 15 GB nebo 50 GB SIM kartu. Navíc pro zákazníky, kteří potřebují být stále online nabízí O2 na svém webu Datamanie edici s 1000 GB. Objednání produktu je zdarma, dorazí vám do vaší poštovní schránky a následně ho aktivujete první platbou.
 

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

Zpracování dat...