Myslivecké fórum

Vážení návštěvníci webu, všechny rubriky Mysliveckého fóra jsou určeny pro výměnu informací, ale výměnu slušnou a seriózní. V těchto rubrikách chceme zprostředkovat kontakt mezi jednotlivými myslivci, umožnit předávání si praktických zkušeností.

Počet odpovědí a komentářů není omezen, prosíme však návštěvníky, aby svoje odpovědi i dotazy zadávali seriózně, jasně a výstižně. Rubriky budou tak kvalitní, jak kvalitní budou příspěvky vás čtenářů. Využijte možnosti poučit se a pomoci si navzájem. Zajímavé dotazy a odpovědi na ně případně uveřejníme i v Myslivosti.

Upozorňujeme, že toto není rubrika, která by byla určena pro prodej zboží či jiné komerční aktivity, příspěvky komerčního charakteru budou proto vymazávány!

Prosíme, uvědomte si, že nejste na obecně přístupném webu typu "vox populi", tento web má svého majitele, který má plné právo rozhodnout, které příspěvky se zveřejní!

Každého uživatele je možné u příspěvku ohodnotit. Toto hodnocení slouží primárně ke dvěma věcem:

1.       Pro Vaši orientaci, kdo odpovídá na Váš příspěvek, jestli se jedná o častého přispěvatele s kladným/záporným hodnocením nebo úplného nováčka.
Čím více hvězdiček, tím lepší ohodnocení.
Hodnotit může pouze přihlášený uživatel a každý uživatel může hodnotit jiného pouze jednou!
2.       Zároveň to slouží ke zkvalitnění fóra. Uživatelé, kteří dostanou určité množství negativních hodnocení, resp. poměr kladných a negativních hodnocení se dostane na určitou hranici ve směru negativních hodnocení, budou zablokováni, to znamená, že si bodou moci číst příspěvky ostatních, ale nebudou moci zadávat reakce a nová vlákna.
 
Zpracování dat...