Aktuality

Doplňte i vaše údaje!

| Diskuzní fórum
Doplňte i vaše údaje!
Návod na doplnění kontaktních údajů do evidence členů ČMMJ
V únoru bylo všem členům ČMMJ rozesíláno mimořádné číslo Myslivosti s názvem Myslivcům. Bohužel se však ozvalo vícero členů, kteří buď toto mimořádné číslo nedostali, nebo naopak dostali dvakrát, stejně tak jako se do redakce vrátila celá řada zásilek jako nedoručených s poznámkami typu Adresát se odstěhoval, Na uvedené adrese nebydlí, Adresa neexistuje.
 
Jak je to možné?
Pomineme-li pro tuto chvíli chyby na straně České pošty, ověřili jsme si, že je opravdu chyba v adresách členské evidence. Tyto chyby mohou vznikat z různých příčin, v každém případě je však v zájmu každého ze členů ČMMJ, aby údaje vedené v evidenci Diana byly v pořádku.
 
Jak toto zajistit?
V podstatě velmi jednoduchým způsobem, resp. dvěma. Nejenom hlásit každou změnu adresy, ale hlavně při placení členských příspěvků na okresním mysliveckém spolku nahlásit změnu jednateli, zažádat o zanesení změny, požádat o nahlédnutí do své osobní karty člena a zapsané údaje si zkontrolovat. Na to má právo každý člen.
Druhá možnost je v podstatě jednodušší a z klidu domova. Jelikož je evidence členů vedena elektronicky, může se každý člen podívat na svoji kartu přímo v počítači a sám si své údaje doplnit, opravit. A pokud není někdo ze starších členů s počítačem kamarád, určitě má děti, vnoučata, někoho ze sousedů, a nebo kolegů v mysliveckém sdružení, prostě někoho, koho může požádat a do evidence nahlédnout.
 
Jak na to?
Zcela jednoduše, postupujte v několika následujících krocích.
 
Krok 1. Otevřete si webovou stránku: https://swdiana.cmmj.cz/
image001.png
 
Krok 2. V zobrazeném okně doplníte z průkazu člena ČMMJ Osobní číslo (označeno červeně) a Heslo (označeno modře).
Tyto údaje se na průkazu člena ČMMJ zobrazují do doby prvního přihlášení do SW Diana. Poté je v případě zapomenutí přihlašovacích údajů nutné vygenerovat přes zapomenuté heslo anebo přes Administrátora (jednatele OMS).
image003.jpg
 
Krok 3. Otevře se vám okno SW Diana s vaší kartou a zmáčknete tlačítko Upravit.
image005.jpg


 
Krok 4. Doplňte e-mail, telefon, zkontrolujte si všechny údaje v adrese, všechny změny potvrdíte tlačítkem Uložit změny.
image007.jpg
 
Krok 5. Poté se vrátíte na základní profil karty a stačí se vpravo nahoře Odhlásit.

 
Tímto posledním krokem je změna v kartě provedena a po aktualizaci seznamu rozhodčích, která se bude provádět 1x za 1-2 týdny na sekretariátu ČMMJ, se zadaná změna promítne i do seznamu rozhodčích a čekatelů.
 
Co tím získáte?
Kromě zcela samozřejmého a logického požadavku, že by přece každý člen měl mít v prvé řadě sám zájem o aktualizaci údajů a mít vše v pořádku, je tu i další úhel pohledu.

Českomoravská myslivecká jednota chce pravidelně komunikovat se členy, využívat nejen takových počinů, jako bylo zaslání mimořádného čísla, ale také své členy pravidelně informovat o důležitých skutečnostech elektronickou komunikací. Jsou ale také v jednání možnosti slev pro řádně evidované členy, poskytnutí členských výhod a bonusů. A všechny tyto, případně další uvažované výhody členství, zcela logicky musí vycházet z řádně vedené, pravidelně aktualizované a skutečnosti odpovídající evidence.

Je tedy v osobním zájmu každého člena, aby si údaje zkontroloval a udržoval v aktualizované podobě. Určitě to za těch pár minut stojí!
 

Časopis Myslivost - Aktuální číslo

vychází v 6:44 a zapadá v 19:01 vychází v 22:47 a zapadá v 14:09 Nákupní košík 0
 
Zpracování dat...