Myslivecké obory

 

Název Město Telefon Webové stránky
Název Město Telefon Webové stránky
Jilmový ranč - obora Mariánské Lázně 607 531 994 www.jilmovyranc-obora.cz
Obora Borky Nesovice +420 602 784 909 http://www.oboraborky.eu
Obora Borovec Štěpánov nad Svratkou tel. 566 560 556 mob. 606 739 709 www.obora-borovec.cz/
Obora Boubín Vimperk 388401011 https://lesycr.cz/wp-content/uploads/2016/12/lz-boubin-2015-obora-boubin.pdf
Obora Budyně Bavorov 725 940 430 http://obora.budyne.myslivost.sweb.cz
Obora Černý Kopec Žulová tel.: +420-584-437 192 mobil: +420-724-152 013 http://www.myslivost.jesenicko.eu/honitby/obora-cerny-kopec
Obora Diana Rozvadov 374 796 463 , +420 374 796 240 http://www.kolowrat.cz/cs/obora-diana
Obora Fláje Litvínov + 420 724 524 903 https://krusnohori-bez-hranic.cz/obora-flaje
Obora Fryčovice Fryčovice 606 083 906 http://www.jelenec-beloocasy.cz
Obora Heřmanice Jablonné v Podještědí 602204647 www.oborahermanice.cz
Obora Hukvaldy Ostrava 724 523 648 http://www.oborahukvaldy.cz
Obora Jedlovec Javorník 733 199 158, 605 249 050 http://obora.wbs.cz
Obora Jinošov Ivančice 606317672
Obora Karsit Velichovky 602 395815 www.karsit.cz
Obora Krásná Vlastislav 603273767
Obora Moravský Krumlov Židlochovice 547425240
Obora nový dvůr Borovany 602447399
Obora Nýznerov Žulová tel.: +420-584-437 192 mobil: +420-724-152 013 http://www.oboranyznerov.cz/kontakt.htm
Obora Orlík Orlík nad Vltavou 382 789 412 http://www.schwarzenberg.cz/myslivost/myslivost-na-orliku
Obora Skalice Skalice u České Lípy 731518287 http://www.obora-skalice.wz.cz
Obora Soutok Židlochovice 547425240
Obora Vlkov Opočnice 325 651 047 http://www.vlkovpo.cz/obora-vlkov-pod-oskobrhem/os-1010
Obora Vřísek Zahrádky 724525196
Obora Žehušice Přelouč +420 466 977 145 https://www.litosice.cz/inpage/bili-jeleni-obora-zehusice/
Obora Žouželka Křemenec 606 364 326 https://oborazouzelka.webnode.cz
Obory Bulhary a Klentnice Židlochovice 547425240
Počet záznamů na stránku
vychází v 7:10 a zapadá v 16:18 vychází v 17:44 a zapadá v 8:54 Nákupní košík 0
 
Zpracování dat...