Fotografie měsíce

 

Zde máte možnost zvolit si foto měsíce, které bude následně uveřejněno na stránkách Myslivosti. Tuto soutěž pořádá Klub fotografů přírody ve spolupráci s redakcí Myslivosti.

Nyní se stáváte porotci a je na vás, jak ohodnotíte předložené snímky. Nezapomeňte si pečlivě prohlédnout všechny soutěžní snímky ve všech řádcích (je-li více soutěžních záběrů)! Snímky pro foto měsíce by měly tématicky odpovídat dění v přírodě v příslušném měsíci. Pro zachování objektivity jsou snímky k hodnocení předkládány anonymně. Při svém hodnocení zkuste také zhodnotit nejen technickou stránku fotografie, ale i obtížnost pořízení fotografie a unikátnost záběru.
Na rozdíl od starého webu jsme dočasně umožnili hodnotit snímky počtem hvězdiček, tedy jedna hvězdička = nejhorší, pět hvězdiček = nejlepší. Prosíme o serióznost a pozitivní přístup, pokud se v administraci projeví, že některý z uživatelů opakovaně bude záměrně poškozovat některé fotografie přidělováním negativního hodnocení, bude mu zamezen přístup. Pochopte prosím, že to není soutěž o ceny a milióny, ale jen zábava a hra, kterou je škoda zkazit jen pro nevraživost, závist a škodolibost některých neseriózních uživatelů.

Archiv starších snímků Fotografie měsíce bude postupně doplněn.

Děkujeme Vám za spolupráci - redakce Myslivosti a KFP

Pokud jste již na webu Myslivost registrováni, pro hlasování se Přihlašte a zkontrolujte, zda je Vaše emailová adresa v pořádku.

Pokud nejste registrováni pro hlasování se Registrujte.Fotografie měsíce červen 2019

 • Polák na vodě

  12345
  Hodnocení: 2,7
  Počet hlasujících: 3
 • Na hnízdě

  12345
  Hodnocení: 4,3
  Počet hlasujících: 3
 • Na cestě

  12345
  Hodnocení: 4
  Počet hlasujících: 2
 • Kráska v poli

  12345
  Hodnocení: 3,5
  Počet hlasujících: 2
 • Kdo se dívá?

  12345
  Hodnocení: 3
  Počet hlasujících: 3
 • Dej mi ještě, mám hlad

  12345
  Hodnocení: 4,3
  Počet hlasujících: 3
 • Čížku, čížečku ....

  12345
  Hodnocení: 3,3
  Počet hlasujících: 3
 • vychází v 5:58 a zapadá v 20:01 vychází v 21:18 a zapadá v 6:53 Nákupní košík 0
   
  Zpracování dat...