Fotografie měsíce

 

Zde máte možnost zvolit si foto měsíce, které bude následně uveřejněno na stránkách Myslivosti. Tuto soutěž pořádá Klub fotografů přírody ve spolupráci s redakcí Myslivosti.

Nyní se stáváte porotci a je na vás, jak ohodnotíte předložené snímky. Nezapomeňte si pečlivě prohlédnout všechny soutěžní snímky ve všech řádcích (je-li více soutěžních záběrů)! Snímky pro foto měsíce by měly tématicky odpovídat dění v přírodě v příslušném měsíci. Pro zachování objektivity jsou snímky k hodnocení předkládány anonymně. Při svém hodnocení zkuste také zhodnotit nejen technickou stránku fotografie, ale i obtížnost pořízení fotografie a unikátnost záběru.
Na rozdíl od starého webu jsme dočasně umožnili hodnotit snímky počtem hvězdiček, tedy jedna hvězdička = nejhorší, pět hvězdiček = nejlepší. Prosíme o serióznost a pozitivní přístup, pokud se v administraci projeví, že některý z uživatelů opakovaně bude záměrně poškozovat některé fotografie přidělováním negativního hodnocení, bude mu zamezen přístup. Pochopte prosím, že to není soutěž o ceny a milióny, ale jen zábava a hra, kterou je škoda zkazit jen pro nevraživost, závist a škodolibost některých neseriózních uživatelů.

Archiv starších snímků Fotografie měsíce bude postupně doplněn.

Děkujeme Vám za spolupráci - redakce Myslivosti a KFP

Pokud jste již na webu Myslivost registrováni, pro hlasování se Přihlašte a zkontrolujte, zda je Vaše emailová adresa v pořádku.

Pokud nejste registrováni pro hlasování se Registrujte.Fotografie měsíce srpen 2018

 • Čírka 1

  12345
  Hodnocení: 3,8
  Počet hlasujících: 4
 • Srnec obecný

  12345
  Hodnocení: 4,7
  Počet hlasujících: 3
 • Čekání v obilí

  12345
  Hodnocení: 3,3
  Počet hlasujících: 3
 • Srnčí běh

  12345
  Hodnocení: 3,7
  Počet hlasujících: 3
 • Srnčí skok

  12345
  Hodnocení: 4,3
  Počet hlasujících: 3
 • Zvědavý vrabec

  12345
  Hodnocení: 3
  Počet hlasujících: 3
 • Srnčí pochod

  12345
  Hodnocení: 5
  Počet hlasujících: 3
 • vychází v 4:51 a zapadá v 21:13 vychází v 15:11 a zapadá v 2:04 Nákupní košík 0
   
  Zpracování dat...